KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824307
nr 1382 4307
Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap med berg. Olja på duk, 29x44, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:18:28
1/3 18:43:48
1/3 19:00:56